ÜRETİM

  Baklavacı müslüm polat; Müslüm Baklavacı müslüm ustalarının öncülüğünde hammadde seçiminden tüketiciye ulaşana dek her aşamada kontrolü elden bırakmadan yaklaşık 130 kişilik ekibi ile büyük bir itinayla üretim yapmaktadır.

Baklava ustalarını küçük yaştan itibaren eğitmekte, adeta bir okul gibi çıraklıktan ustalığa bir eğitim süreci yaşatmaktadır.
İmal etmiş olduğu tüm ürünlerin siz tüketicilerine sürekli olarak aynı kalitede ulaşması için firma bünyesinde Gıda Mühendisi görev yapmaktadır. Ham maddelerin  kendi mevsiminde toplanmasına, özenle seçilmesine ve taze olarak saklanmasına özen göstermektedir. Maharetli ustalarının ellerinden çıkan ürünler taş fırınlarda pişirilmekte ve doğal şeker şerbetiyle tatlandırılmaktadır. Lezzet ve kalite açısından Koçak Baklava standartlarına ulaştığı belirlenen ürünler tüketiciyle buluşturulmaktadır.

Ürünlerinde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta, personel ve üretim alanı hijyeni konusunda titizlik gösterilmektedir.

Üretimi tamamlanan ürünlerin sunumunda, ve paketlenmesinde ürünün daha uzun saklanabilmesi ve olumsuz hava koşullarından etkilenmesini önlemek için %80 oranında kimyasaldan arındırılmış Arge çalışmaları firmamıza ait olan ambalaj malzemesi ve kutular kullanılmaktadır

___________________________________________

KALİTE

 Kalite yönetimini kendine felsefe edinmiş olan   Baklavacı müslüm polat her aşamada prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli ürünler sunmakta etken olan kalifiye personel, kaliteli malzeme ve uygun üretim ortamını bir araya getirmiştir ve her geçen gün ürün yelpazesini zenginleştirmektedir.
Üretim için kullanılan bütün malzeme ve hammaddeyi denetimden geçirerek kullanıma sunmaktadır.

Baklavacı müslüm polat TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve HELAL Gıda Sertifikalarına sahip olmakla beraber bu sistemleri işletme üzerinde uygulamaktadır. Ayrıca personeline vermiş olduğu ‘Müşteri İlişkileri ve İletişim’ gibi konuları barındıran seminerlerle maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Misyonumuz 

Baklavacı müslüm polat Ürün satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki rekabeti müşterilerimize avantaj olarak yansıtmak. “Rekabet avantajı”nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Baklavacı müslüm polat  olarak daima müşterilerimizin güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.